HIZMETLERIMIZ

Interactive digital experiences are continually
Web Tasarım
Web Tasarım

Bursa Web Tasarım Hizmetleri

  Hayatın her anını yansıtacak bir fikir veya sanatı dijital dünyada bulmak artık mümkün. bunun sonucunda web siteniz görsel olarak çarpıcı olmalı ve kalıcı bir izlenim yaratmalıdır. Bu nedenle KOBİlerden tüm kurum ve derneklere kadar dijitalleşme süreci başladı. Bu aşamada yapılması gereken doğru bir web tasarım ajansı ile tüm operasyonları profesyonel bir şekilde yürütmektir. Biz sizin için buradayız , Duyarlı web sitelerimiz kullanıcıların davranışlarına ve tarama ortamlarına ekran boyutu, platformu ve oryantasyonuna dayanarak yanıt verir. Nihai sonuç, harika bir web sitesidir ve bir cep telefonunda veya 27 ekranda görüntülenip düzgün işlevselliktir ve arama motorları için optimizasyon yapmak, web sitelerini en son endüstri standartlarına göre geliştirmek bizim için büyük bir zevktir.
+
Hosting & Sunucu Hizmetleri
Hosting & Sunucu Hizmetleri

Bursa Sunucu Hizmetleri

  Her web sitesi bir dosya niteliğindedir. Bilgisayarda yapılan işlemler nasıl ki bir dosyada kaydedilir ve kalıcı bellekte daha sonra kullanmak üzere saklanırsa, web sitesinin de daima kullanıcılara sunulması yani açık olması için bir cihazda saklanması gerekmektedir. Ancak bu cihaz ev tipi bilgisayarlardan farklı olarak, daha büyük kapasiteli ve daha büyük bir bant genişliğine sahip bir cihazda saklanmaktadır. Isteyen herkesin istediği vakitte siteye ulaşması sağlanmaktadır. Işte bu şekilde 7/24 açık halde olan bu cihazlara web sunucusu denilemektedir. Hosting şirketleri ise bu hizmeti kendi bünyesinde sunarak birden fazla şirketin bu hizmetten daha uygun maliyetle yararlanmasını sağlamaktadır. Veri işlem merkezlerinde yürütülen bu işlemler, gelişmiş bir teknoloji ve güvenlik ağına sahiptir. Bütün veriler burada büyük titizlikle saklanmaktadır. Hosting hizmetinin türünü belirleyen burada kullanıcının web sitesinde kullanım amacıdır. Paylaşımlı hosting, vps sanal sunucu, wordpress hosting, dedike sunucu ve kurumsal hosting olarak sınıflandırılır. Her müşterinin ihtiyacı dikkatli şekilde dinlenir ve bu doğrultuda en doğru seçenek belirlenir. Hosting sisteminde yaşanan en ufak sorun çok büyük kayıplara sebep olabilir. Bu nedenle ücret konusunda maliyetinden kaçınmak sonraki aşamada çok daha fazla ödemelere sebep olabilmektedir. Biz referanslarımız ile de hosting hizmeti konusunda sunduğumuz kaliteli çalışmalarımızı açıkça ortaya koymaktayız. Kolay kullanım panelleri ile hızlı kullanım, erişilebilirlik, e posta hesaplarının yönetimi, veri aylık trafiği, veri tabanı ve teknik destek konularında yürüttüğü kaliteli çalışmalar ile en isabetli hosting sunucu hizmetini vermekteyiz.
+
Özel Yazılım Çözümleri
Özel Yazılım Çözümleri

Bursa Özel Yazılım Çözümleri

  bursawebyazilim.org, şirketlerin istekleri doğrultusunda özel yazılım çözümleri oluşturma odaklı uzman bir kadroya sahiptir. Alanında profesyonelleşmiş deneyimli kadromuz, hosting ve sunucu işlemlerinden mobil uygulamalara, veri tabanı ve erp entegrasyonu çalışmalarına kadar her konuda aktif çözüm oluşturacak ve size en kaliteli çalışmayı ortaya koyacak yetkinliğe sahiptir. Hali hazırda sunulan paket çalışmalar, bazı durumlarda şirket ya da şahısların isteklerine cevap vermede yetersiz kalabilmektedir. Bu nedenle talep tamamen özel bir yazılım çözümünde toplanır. Müşterinin isteği tam olarak neyse not alınır ve tamamen ona özel, istediği noktalar ve üzerinde en hassas olduğu yerler de tespit edilerek en doğru model çizilir. Iyi bir yazılımı ortaya koyabilmenin yolu müşteri ile birebir irtibattan geçer. Şirketimiz, müşterileri ile çalışmanın başından sonuna kadar her ayrıntısında fikir alışverişi ederek, istenilen her ayrıntıyı hayata geçirme konusunda titiz bir çalışma yürürtmektedir. Bu birebir görüşmeler iş hızımızı daha da arttırmakta ve sorunsuz şekilde projeyi teslim etmemize yardımcı olmaktadır. Şirketimiz, özel yazılım çözümünü oluşturduktan sonra, işin tesliminde gerekli kullanım kılavuzlarını müşteriye teslim eder ve ayrıntılı şekilde kullanılması noktasında başlangıç eğitimi verir. Kadromuz başarısını işini baştan sona takip ederek elde etmektedir ve imza attığımız bütün projelerdeki başarılarımızın da en büyük kaynağı yine iş takibimizdir.
+
Mobil Uygulama
Mobil Uygulama

Bursa Mobil uygulama Hizmetleri

  Mobil uygulamalar, özellikle akıllı telefonların kullanım alanlarının genişlemesi ve hayatımıza kattığı kolaylıklar düşünüldüğünde, iş hayatında da aktifleşen rolü hiç de basite alınacak gibi değildir. Sanal pazarın mobil uygulamalar eşliğinde de kullanımının artması pazarı daha çok genişletmiş ve rekabetin alanını oldukça açmıştır. Bu sebeple büyüme odaklı bütün şirketlerin, sanal pazarda yerini alabilmesi için mobil uygulama ağında da gerekli ve kaliteli bir yapıya sahip olma şartını getirmiştir. Hal böyle iken, özellikle adını çok büyük kitlelere duyurma hedefli şirketler ve satış ağını genişletmek isteyenlerin günümüzde yürüttüğü en başarılı çalışamalardan birisi mobil uygulamadır. Her müşteri akıllı telefonuna indirdiği uygulama üzerinden alışveriş yaptığı siteye rahatlıkla ulaşmayı hedeflemektedir. El altında bir uygulamanın olması kişiyi, kolaylık sebebi ile aynı markaya daha çok yöneltmektedir. Sayfa sayfa herhangi bir markada arama yapmak özellikle yoğun çalışlan kişilerde oldukça vakit kaybettirici bir işlemdir. Bu nedenle mobil uygulamalar kazandırdığı kolay erişim sayesinde müşterileri daha bağlayıcı ve tutucu bir çalışma niteliğindedir ve bu özelliği sebebi ile her şirketin sahip olması gereken bir uygulama haline gelmiştir. Şirketimiz, piyasada bulunan android ve ios tabanlı bütün akıllı telefonlarda kullanıma açık şekilde birçok mobil uygulama ortaya çıkarabilecek uzman kadroya sahiptir. Bu noktada çağın gerekliliğinin neler olduğunu bilerek, güncel teknolojik gelişmelerler çalışmalarını en kaliteli şekilde sürdürmektedir
+
Seo Optimizasyon
Seo Optimizasyon

Bursa Seo Optimizasyon Hizmetleri

  Seo ( arama motoru) Optimizasyonu,web sitelerinin sahip oldukları içeriklerdeki konularının, daha fazla ziyaretçi edinebilmek ve daha çok tanıtıma ulaşmak amacıyla arama motorlarında üst sıralarda yerini almasını sağlamasını amaçlayan çalışmadır. Arama motorlarının en temel amaçlarının başında var olan web sitelerini tanıtmak yer alır. Bunun için internet sitelerinin bulunmasını sağlamaktadırlar. Özellikle google arama motoru web sitelerinin içerikleri konusunda oldukça seçici davranmakta ve istenilen hedefe ulaşmakta google da çok iyi bir sıralamada yer alabilmek gereklidir. Seo optimizasyonu, internet pazarlama ağında çok ciddi getirisi olan ve hizmetlerin kalitesini anlatmak noktasında çok geniş alanlara ulaşabilmeyi sağlayan bir çalışmadır. Bu nedenle, şahsi ya da kurumsal hedefler doğrultusunda kurulan web sitelerinde ilk önemli çalışma arama moturu optimizasyonudur. Böylelikle hedefe ulaşmak çok daha kolaylaşmaktadır. Bir reklamın en kalitelisi en popüler ve her daim göz önünde durandır. Sanal pazar ve e-ticaret sitelerinde tanınır olmak ve sağlam şekilde yerini alabilmenin ve fazlaca ziyaretçiye sahip olabilmenin en önemli yoludur. Google ın sitenizi algılayabilmesi ve üst sıralara taşıyabilmesi için; web sitenizin doğal ve özgün bir site olması gerekmektedir. Aynı zamanda devamlı paylaşımlarşa güncel olması ve yorum alması ve akabinde devmalı güncel paylaşımlarda bulunması gereklidir. Bu şekilde seo optimizasyonu düzenli yapılan her site kuruluş amacına ulaşmış olacaktır. bursawebyazilim.org olarak bütün müşterilerimize seo optimizasyonu noktasında kaliteli bir çalışma sunacağımızdan referanslarımızı da inceleyerek emin olabilrsiniz. Tasarladığımız web sitelerinde muhakkak muntazam bir optimizasyon çalışması ile isminizi arama motorlarında ilk sıralarda görebilmeniz, ancak ve ancak size özel yapılacak bir tasarım ile mümkündür. Benzersiz ve en modern tasarımlar ile siz müşterilerimize özellikle google arama motorunda hizmetinizi, markanızı çok büyük bir kitleye tanıtma sözü veriyoruz.
+
E-ticaret
E-ticaret

Bursa E-ticaret Sistemleri

  dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.
+

Partnerlerimiz

 • Bursa Firma Rehberi
 • Makay İnşaat
 • Pia Tekstil
 • Tarım Sepeti
 • Bursa Şehir Rehberi
 • Öncü Grup Temizlik