HAKKIMIZDA

Interactive digital experiences are continually
Hizmetlerimizi Keşşfedin...

Hakkimizda

Globalleşen dünyanın etkin pazarlama yöntemlerinde yerinizi alabilmeniz için çıkacağınız yolda temeli oluşturan en önemli faktör iyi bir web tasarım çalışmasıdır.

 

Web tasarımı; sizi, markanızı, ürününüzü, çalışma ve hizmetlerinizi dünyaya en doğru şekilde tanıtacak en mühim çalışmadır. Sanal pazarda yerinizi en üst sıralarda alabilmeniz için; çok kaliteli bir web tasarım çalışması ile yola çıkarak, pr çalışmaları, etkin seo uyumlu içerik yönetimleri ve buna benzer çalışmalar ile de güçlendirdikten sonra rakiplerinizi geçebilirsiniz.

 

Web tasarımı noktasında şirketimiz; alanında profesyonel kadrosu ile en modern web tasarımları ve son çıkan teknolojinin uygulamaya hemen alındığı-yenilikçi bir anlayış ile hizmet vermektedir. Bu noktada iş ortaklarımız ile başarıyı yakalayabilmek adına sağlam adımlarla, dünya teknolojisinin getirdiği bütün avantajları kullanarak çalışmaktayız.

 

Bir web tasarımında başarının sağlanabilmesi, bu hizmeti alacak kişinin ne istediğini tam anlamı ile açıkça ifade edebilmesine bağlıdır. Web tasarım çalışmasına başlamadan önce uzman arkadaşlarımız, iş ortağımız ile birebir yaptığı görüşmede gerekli bütün notları alır. Müşterinin siteyi ne amaçla kullanacağı, ön plana çıkarmak istediği konuyu, hangi alanda sanal pazarda yerini almak istediği açıkça konuşulur ve ayrıntılı bilgiler alınır. Akabinde amaca en uygun tasarım belirlenerek çalışmalara başlanır.

 

Bir web tasarımında en önemli ayrıntının kodlama işlemi olduğunu bilen ve bu konuda çok büyük hassasiyet ile çalışan uzman kadromuz itina ile işlerini yürütmektedirler. Özellikle kodlama işleminde yapılan hataların, web sitesinin kullanım aşamasında küçük gibi gibi görünse de oldukça uğraştırıcı sorunlar ortaya çıkmaktadır. En ufak bir hatanın düzeltilmesi dahi kodlamada günlerce çalışma gerektirebilmektedir. Bu nedenle, işimizi yaparken gösterdiğimiz titizlik, işimizin tesliminden sonra sorunsuz şekilde işleyişine ve iş ortağımızın da memnuniyetine sebep olmaktadır. Bu da şirket olarak bizleri memnun etmektedir.

 

Web sitesinde özgünlük, kodlama kalitesi ve tasarımdaki mükemmellik, özellikle Google arama motorunda isminizin ilk sıralara taşınması demektir. Özellikle Google, eşsiz ve benzersiz olana hayran olan yapısı ile farklı gördüğü her bilgiyi üst sıraya alır. Özellikle E-Ticaret alanında bu özellikle sebebi ile web sitenizin tasarımının ne kadar önemli olduğu açıkça ortaya çıkmaktadır.

 

Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda, her çalıştığımız müşterimizin tanıtımı en iyi şekilde yapılsın isteriz. Sorunsuz bir web tasarımı ile uzun yıllar çalışma yürütülmesi çok iyi referanslara sahip olmamıza neden olduğu gibi, bu referanslarımız sayesinde çok daha geniş bir ağa ismimizin duyurulmasına yol açmaktadır. Şirket olarak bu da bizim için oldukça önemli ve gurur vericidir.

Partnerlerimiz

  • Bursa Firma Rehberi
  • Makay İnşaat
  • Pia Tekstil
  • Tarım Sepeti
  • Bursa Şehir Rehberi
  • Öncü Grup Temizlik